Zelené klíčovací fotografické pozadí 2,75 x 5 m

1-2-8-1

1 190 Kč

Jasně zelené netkané fotopozadí o rozměrech 275 x 500 cm (užívá se jako klíčovací)

Více informací

Odesíláme: do 1-2 prac. dní

Sdílej

Šířka 2
Materiál Netkaná textilie
Délka 5 m
75 m 1
Barva zelená

Pozor - více možnosti dodání:
Pozadí dodáváme ve dvou různých formách. Namotané na kartónovém tubusu, díky čemuž je jednodušší jej zavěsit, ale v tomto případě je dopočítáván příplatek 120Kč k poštovnému (nebo si jej můžete zdarma vyzvednou na výdejním místě v Ostravě). Výsledný balík má na délku téměř 3m a je nutno přepravovat jej kurýrem a zaplatit objednávku předem.

Anebo pozadí zasíláme poskládané a zabalené klasicky v krabici za standardních podmínek a poštovného. Nemusíte se bát, že by na pozadí byly viditelné ohyby, jedná se o textilii, čili při pověšení se povrch zanedlouho opět vyhladí.

Info:
Zelené studiové videopozadí vyrobené z netkané textilie o velikosti 275x500 cm a gramáži 120g/m2 vhodné k portrétní fotografii, fotografii zvířat, produktů. Takto barevné pozadí se mohou používat pro klíčování. Jedná se o levnější variantu v porovnaní s bavlněnými pozadími, ideální pro začínající fotografy. Při zašpinění lze očistit vlhkým hadrem, textilie se také může prát a žehlit, což je nesmírnou výhodou oproti papírovému pozadí.

Co je to netkaná textilie? Netkaná textilie je plochá vrstva vyrobená z jednosměrně nebo náhodně orientovaných vláken, spojených třením, kohezí (soudržností) nebo adhezí (přilnavostí) jednotlivých částic textilie.

Vlastnosti:
• Materiál: Netkaná textilie o gramáži 120 g/m2, extra tlustá.
• Rozměry: 275 x 500 cm
• Čištění: Lze čistit
• Barva: Zelená
• Váha: 1200 g
• Bezešvá
• Snadno zavěsitelná

30 dalších produktů ve stejné kategorii: