Steadicam SmoothShot

11-6-1

3 880 Kč

SmoothShot steadicam pro zrdcadlovky a videokamery.

Více informací

Odesíláme: do 1 - 2 prac. dnů

Sdílej

Info:
Záběry ze stadicamu jsou krásně plynulé a přirozené a dají se srovnat se záběry za použití složitých jeřábových kamer, kolejiště nebo kamer zavěšených na laně.

Steadicam je jedna z nejdůležitějších pomůcek při natáčení videa z ruky, bez které se kvalitní a dynamický záběr jednoduše neobejde. Perfektně brání nežádoucím otřesům a vyvažuje nepřesnosti při manipulaci s kamerou.

Stadicam SmoothShot je cenově dostupný stabilizátor obrazu, a přitom se kvalita videa dá lehce srovnávat i se záběrem, při kterém byl použit například steadicam Merlin 2.

Co je steadicam? Steadicam (někdy též nesprávně steadycam) je jednoduché mechanické zařízení, které se využívá ke stabilizaci obrazu při pořizování dynamických videozáběrů z ruky. Nezáleží při tom, zda používá kameraman klasickou kameru, nebo digitální zrcadlovku. Díky systému závaží a volnému upevnění rukojeti je fotoaparát/kamera stabilizován a uchráněn proti nežádoucím otřesům a při otáčení ruky nedochází k "cukání", ale fotoaparát/kamera se díky závaží na steadicamu otáčí plynule a vytváří tak profesionálně vypadající záznam. Při natáčení tzv. z ruky je tedy steadicam prakticky nezbytným vybavením.

Vlastnosti:
Barva: černá
Váha: 0,5 kg
Závit: 1/4"
Max. váha kamery: 1,1 Kg
Min. váha kamery: 0,25 Kg
Roměry: 25 x 23 x 5 cm

30 dalších produktů ve stejné kategorii: