Odrazná deska 7 v 1 - 110 cm

19-6-2

1 150 Kč

Kruhová odrazná deska o průměru 110 cm. Odrazná deska s možností výběru ze 7 povrchů: zlatá, stříbrná, modrá (bluescreen), zelená (greenscreen), bílá, černá a bílá (soft).

Více informací

Odesíláme: do 5 - 7 dnů

Sdílej

Počet barev 7
Průměr 110 cm

Info:
Kruhová odrazná deska o průměru 110cm.
Odrazná deska s možností výběru ze 7 povrchů: zlatá, stříbrná, zelená, modrá, bílá, černá a bílá (soft).
Velikost při sbalení 40cm.
Ocelová pružina zajišťuje dokonalé napnutí odrazné plochy.

Základní funkce odrazné desky je umožnit fotografovi lepší práci se světlem a to jak v přírodě, tak i v ateliéru. Plochou reflexní desky se odraží zdroj světla (slunce, ateliérové světlo,..) a tím docílíme lepšího osvětlení fotografovaného objektu a kvalitnější fotografie. kdy se používají jednotlivé barvy odrazných desek?

Černá odrazná deska - plocha, která zvýrazňuje stíny, pohlcuje dopadající světlo, redukuje světelné odlesky. Vynikající výsledky u focení při mírně ostrém světle.

Modrá odrazná deska - takzvaný bluescreen. Slouží pro klíčování a vytváření speciálních efektů při natáčení filmů, či pro jednoduchou editaci pozadi na fotografii.

Zelená odrazná deska - takzvaný greenscreen. Slouží tak jako modré pozadí pro klíčování a vytváření speciálních efektů při natáčení filmů, či pro jednoduchou editaci pozadí na fotografii.

Bílá odrazná deska - plocha, která dává rovnoměrné, jasné a neutrální světlo. Je používána v situaci, kdy potřebujeme rozjasnit focený objekt.

Zlatá odrazná deska - plocha, která dává teplé odrazové světlo, fotografie vypadají jako focené za slunečného počasí. Tato plocha je také ideální při focení portrétů.

Bílá odrazná deska - (jinak také difúzní odrazná deska) plocha sloužící k rozptýlení a změkčení světla. Odraznou desku můžete také používat jako Softbox.

Stříbrná odrazná deska - je určena pro zvýrazňování kontrastu a využití studenějšího světla.

Obsah balení:
• 110 cm 7 v 1 odrazná deska
• cestovní obal

30 dalších produktů ve stejné kategorii: