odrazná deska 5 v 1 - 100 x 150 cm Zobrazit větší

odrazná deska 5 v 1 - 100 x 150 cm

10-3-12

990 Kč

Oválná odrazná deska o rozměru 100 cm x 150 cm. Odrazná deska s možností výběru z 5 povrchů: zlatá, stříbrná, bílá, černá a bílá (soft).

Více informací

Odesíláme: do 1 - 2 prac. dnů

Sdílej

Šířka 100 cm
Výška 150 cm
Počet barev 5

Info:
Oválná odrazná deska o rozměru 100 cm x 150 cm.
Odrazná deska s možností výběru z 5 povrchů: zlatá, stříbrná, bílá, černá a bílá (soft).

K čemu slouží odrazná deska? Odrazná deska umožňuje fotografovi lepší práci se světlem a to jak v přírodě, tak i v ateliéru. Plochou reflexní desky se odraží zdroj světla (slunce, ateliérové světlo,..) a tím docílíme lepšího osvětlení fotografovaného objektu a kvalitnější fotografie. kdy se používají jednotlivé barvy odrazných desek?

Černá odrazná deska - plocha, která zvýrazňuje stíny, pohlcuje dopadající světlo, redukuje světelné odlesky. Vynikající výsledky u focení při mírně ostrém světle.

Bílá odrazná deska - plocha, která dává rovnoměrné, jasné a neutrální světlo. Je používána v situaci, kdy potřebujeme rozjasnit focený objekt.

Zlatá odrazná deska - plocha, která dává teplé odrazové světlo, fotografie vypadají jako focené za slunečného počasí. Tato plocha je také ideální při focení portrétů.

Bílá odrazná deska - (jinak také difúzní odrazná deska) plocha sloužící k rozptýlení a změkčení světla. Odraznou desku můžete také používat jako Softbox.

Stříbrná odrazná deska - je určena pro zvýrazňování kontrastu a využití studenějšího světla.

Obsah balení:
• 100 x 150 cm 5v1 odrazná deska
• cestovní obal

30 dalších produktů ve stejné kategorii: