Difuzér pro interní blesky

8-2-10

181 Kč

Předsádka (difuzér) pro interní blesky. V balení jsou obsaženy 3 výměnné krytky. Nasazuje se do sáněk fotoaparátu.

Více informací

Odesíláme: do 10 - 14 dnů

Sdílej

Info:
Difuzér (předsádka) pro vestavěný blesk je velice užitečným a nepostradatelným doplňkem, upevňuje se pomocí přiloženého nástavce do sáněk fotoaparátu. Je kompatibilní se všemi fotoaparáty, které mají patici pro externí blesk a výklopný vestavěný blesk. Navíc má nastavitelnou výšku pomocí pěti párů otvorů na zadní straně difuzéru, které umožňují přesné nastavení dle výšky interního blesku. S nasazeným difuzérem dosáhnete rovnoměrného nasvícení scény, což může být velmi vítaný jev při focení reportážních a portrétních fotografií. Předsádka má za úkol zjemnit a rozptýlit světlo blesku a tím změkčovat popřípadě eliminovat dopadající stíny.


K čemu slouží difuzor?

Difuzor umožňuje změkčit a rozptýlit jinak příliš tvrdé a směrované bleskové světlo. Výsledkem nám budou daleko lepší, měkčí a pozvolné stíny a světlo se rozptýlí rovnoměrně v celém okolí focené scény.

Barevné nástavce k difuzéru:
Tento difuzér se dodává se třemi předními difuzními plochami, které lze zaměňovat. V balení nalezneme barevně neutrální (mléčný), oranžový a modrý nástavec. Přední výměnné difuzní plochy jsou jednoduše zaklapovací, takže manipulace s nimi je stejně jednoduchá, jako nasazení difuzéru nfotoaparáta . Bezbarvý nástavec slouží ke klasické difuzi světla, oranžový a modrý taktéž, avšak navíc ovlivňují teploty chromatičnosti světla, a to buď do teplejších, nebo naopak studenějších tónů.

Vlastnosti difuzoru:
• Určen pro: Interní blesky
• Barva filtrů: Nekolorovaný, oranžový, modrý
• Rozměry: 9x4,5cm
• Váha: 35g

 

Obsah balíčku:
• Difuzér pro interní blesky

30 dalších produktů ve stejné kategorii: