Sleva! Polarizační filtr CPL GREEN.L Zobrazit větší

Polarizační filtr CPL GREEN.L

3-2-1

358 Kč

-30%

512 Kč

Cirkulární polarizační filtr od firmy Green.L odstraňuje odlesky z nekovových povrchů jako je voda, sklo atd., slouží také jako ochrana přední čočky objektivu, projasňuje barvy a vylepšuje kontrast obrazu.

Více informací

Odesíláme: do 1 - 2 prac. dnů

Sdílej

Váha 55 g
Průměr 52mm
77mm. 2

Polarizační filtr se používá pro potlačení nebo odstranění odlesků z nekovových povrchů jako je voda, sklo a podobně, slouží také jako ochrana přední čočky objektivu. Také mírně projasňuje barvy a dokáže celkově vylepšit kontrast obrazu. Je to ideální filtr pro fotografování např. přírodních scenérií pro zvýšení kontrastu mezi modrou oblohou a mraky nebo při fotografování skrz sklo a podobně. Filtr je šedý, barevně neutrální – snižuje světelnost objektivu v rozmezí 1 – 2 clony podle míry polarizace. Filtr je cirkulární, je vhodný pro analogové i digitální fotoaparáty a videokamery s automatickým zaostřováním (AF) nebo vnitřním expozimetrem (drtivá vetšina dnešních fotoaparátů a kamer). Vcetně vnitřního závitu pro další filtry.

NEVINĚTUJE - extra tenký  Použitelný i na širokém ohnisku 10mm (ekvivalent 15mm na Full Frame zrcadlovce, digitální i analogové)

Dostupné velikosti:
• 52mm, 55mm, 58mm, 62mm, 67mm, 72mm, 77mm

Vlastnosti:
• Váha: 55 g

30 dalších produktů ve stejné kategorii: